GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Fat 17082027

nr 1708 2027

Fat

Jette Jörgensen, "Unik". Signerad, daterad -86, "Vas Vitreum", Överfångsglas, Diameter: 45 cm. Höjd: 7 cm

Kondition: nagg på undersida av kant

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 juni 2025
kl 18:13:50

8/6 13:43:21 1      Vinnande bud