GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Fat 17082027
nr 1708 2027
Fat
Jette Jörgensen, "Unik". Signerad, daterad -86, "Vas Vitreum", Överfångsglas, Diameter: 45 cm. Höjd: 7 cm
Kondition: nagg på undersida av kant
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 juni 2025
kl 18:13:50
8/6 13:43:21